تبلیغات
پلاس - چگونه خانم تان را برای برقراری رابطه جنسی تشنه كنید
 
درباره وبلاگ
مدیر وبلاگ : ریبین رسانا
نویسندگان
نظرسنجی
موبایلتون رو از کدام طریق شارژ می کنید؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
هاست
پلاس
مجله اینترنتی
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM


ما عاشق خوب داریم. عاشق خیلی خوب داریم و عاشق زرنگ! دو گروه اول كسانی هستند كه تنور آنها همیشه داغ است و آماده ولی آنها همواره آخر شب بالشت خود را بغل كرده اند و به روز خود می اندیشند! اما عاشقان زرنگ كسانی هستند كه تنور را برای  لحظاتی روشن می كنند و هدف را می زنند! 

بسیاری از زنان همواره خود را برای برقراری رابطه بی میل نشان می دهند و طوری رفتار می كنند كه گویا در حال لطف به مرد هستند و برای آنها رابطه جنسی اهمیت چندانی ندارد.این باعث می شود كه مردان همواره برای یك نزدیکی مدام التماس كنند و در نهایت هم همه چیز با سرعت پایان پذیرد. اما اینبار با اجرای این دستور العمل در طول هفته زن را براحتی آماده می كنید و وی را چنان دیوانه و تشنه خواهید ساخت كه به شما حمله كند! 

در ابتدا بیاموزید كه 

1-اگر شما دو روز پیش نزدیکی داشته اید و امروز هم نیدیکی می خواهید دلیل مهم آن این است كه شما ارضا فیزیكی شده اید (دو روز پیش) اما ذهنی ارضا نشده اید! 

2- اگر یكبار در هفته از شب تا صبح مشغول فعالیت جنسی باشید و خود را تخلیه كنید بهتر است از اینكه هر شب برای یكبار رابطه داشته باشید.

3- اگر بیاموزید كه رفتار جنسی خود را تنظیم كنید و تخلیه درست شوید می توانید روزهای دیگر را به خود برسید و فعالیتهای بدنی و ذهنی خود را داشته باشید و خود را بروز نگه دارید در غیر اینصورت در هر دو روز یكبار مغز شما بطرف سكس خواهد رفت و هزینه های آن. بیاموزید كه در زمانی كه سالم تخلیه شده باشید می توانید ذهن خود را آماده سازید و بازی نمایید اما در بر عكس این حالت شما همیشه توسط وی حاضر هستید بازی بخورید تا به نوایی برسید!

پس تا اكنون باید به این نتیجه رسیده باشید كه بهتر است به جای اینكه مدام در خواست سكس نمایید آن را از ذهن خود بیرون بریزید و خود را برای روز مشخص آماده سازید. در این مدت  براحتی به بازی خود ادامه دهید .

روز اول -  بوسه و تمام ! 

امروز شما وی را برای چندین بار در زمانهای مناسب می بوسید. طوری وی را ببوسید كه انگار فردایی وجود ندارد! به آرامی و موقرانه لبهایتان را بروی لبهای وی بگذارید و آن را نگه دارید . سعی نكنید محكم بوسه بگیرید اما در نظر داشته باشید كه حتما لبهای وی را در اختیار خود داشته باشید.

در زمانیكه حس كردید خسته شده وی را به آرامی در كنار  خود بنشانید و شانه های وی را ماساژ دهید. بعد نگاهی مستقیم در چشمانش بكنید ولی لام تا كام حرف نزنید! سكوت شما باعث  تاثیر عمیقی می گردد. این نگاهها هم برای تازه عروسها و هم برای زنانی كه مدتهاست از ازدواج آنها می گذرد یك تاثیر دارد آنهم اینكه  " زنان را در رویای خود بدنبال نخود لوبیا خواهد فرستاد "!

روز دوم - بوسه و ارتباط

امروز همان كار دیروز را انجام می دهید با این فرق كه یكم ادویه آن را بیشتر می كنید! باز هم بوسه و اینبار یك ذره طولانیتر !  بوسه باعث خواهد شد كه تمام تنش مور مور شود و بوسه های طولانی باعث خواهد شد كه احساس كند می خواهد یونیزه شود و در شما فرو رود! یه توصیه به پسرهایی كه تازه برای اولین بار می خواهد نامزدشان را ببوسند و نمی دانند كه چه كنند! هرگز بوسه طولانی نگیرید! بسیار كوتاه و فقط بوسه ای سریع از لبان وی! مسئله بالا در مورد شما صدق نمی كند.بگذارید كه اینقدر سریع باشد كه اصلا نفهمد چه گذشت! تاثیرش را خواهید دید!

زنان دوست دارند كه به حرفهای آنها گوش بدهید. می دانم كه چقدر خسته كننده است اما به هر حال! زنان خود نیز می دانند كه حرف زدنن انها چقدر می تواند همانند یك شكنجه باشد و برای همین وقتی می بینند كه شما گوش می دهید بسیار خرسند خواهند شد. برای همین از وی سوالی بپرسید و ولش كنید برای خودش یك ساعت حرف بزند و پس از آن دوباره سوال دیگر را در ادامه این موضوع بپرسید و باز ولش كنید نیم ساعت در توضیح آن حرف بزند. هدف از این قسمت القا این حس است كه وی برای شما مهم است

روز سوم - بوسه و تماس  با سینه ها!

بوسه همچنان  شاه كلید ماجرای ماست.بخاطر بسپارید كه قرار است وی را تشنه كنید ، نه اینكه وی را تحریك كنید.پس از بوسیدن لاله های گوش و یا زیر گلو و امثالهم خود داری كنید! اینبار وی را ببوسید . ترجیحا در آشپزخانه و در شرایطی كه وی در حالت ایستاده باشد . وی را بغل كنید و وزن وی را بروی پاهای خود بیاندازید و لبهای وی را ببوسید. در  حالیكه دست چپ شما و پاها ی شما وزن وی را بروی خود تحمل می كند با دست راست به آرامی سینه های وی را از روی لباس بفشارید.اگر می دانید كه وی از فشار دادن سر سینه های خود حس خوبی پیدا می كند با انگشت آنها را بفشارید و تمام.امروز اصلا یك قدم دیگر پیش نروید! 

روز چهارم - بوسه و تماس تلفنی

امروز در كنار بوسه ای كه صبح از وی گرفته اید باید از سر كار به وی زنگ بزنید و به وی بگویید كه نمی توانیید از فكر كردن به وی دست بردارید و مدام با اینكه سر كار هستید ناچارید  كه حواس خود را كه معطوف وی شده پرت كنید و آن را به كار اختصاص دهید! به وی بگویید كه مدام در ذهنتان لحظات زیبایی كه شما وی را در آغوش گرفته اید در ذهنتان نقش میبندد و اینكه شبهایی كه با وی رابطه دارید چقدر برایتان جذاب است و از وی تشكر كنید كه چنین شبهایی را برایتان می آفریند! به وی بگویید كه دلتان برایش تنگ شده و منتظر هستید كه هرچه سریعتر به خانه برگریدید و وی را در آغوش بگیرید.

به خانه كه رسیدید هیچ كار عجیبی كه حتی نزدیك به رابطه جنسی باشد هم انجام نمی دهید. فقط بوسه های ساده و شام دلپذیری را كه وی برای شا ترتیب داده میل می كنید! با هم حرف می زنید و بعد از آنهم می خوابید . یادتان باشد كه زیاد در تخت شوخی نكنید و سریعا بخوابید .! انرژی خود را حفظ كنید چون فردا روز بزرگی برای شما خواهد بود.وی به اندازه كافی دیوانه سكس شده و مدام از خود می پرسد كه جریان چیست! وی میبیند كه علاوه بر چیزهایی كه شما می گویید چیزی عایدش  نمی گردد! تا حدی ممكن است كه نگران شود كه شما عمیقا از وی راضی نیستید.!

روز پنجم - Thats it

امروز روز ی است كه شما پرنده خود را شكار می كنید. وی را می بوسید و تمام كارهایی را كه قبلا انجام داده اید انجام می دهید..موزیك مناسب خود را می گذارید حمام می روید و حوله خود را بدوش می اندازید و از شورتهای اسلیپ استفاده می كنید.چراغهای آباژور را روشن می كنید و با وی اندكی میرقصید و به آرامی گوشه ای می نشینید و خود را خشك می كنید.لیوان شربتی را برای خود و  وی آماده می كنیدو آن را سرو می كنید  تلفن را هم از پریز می كشید!

در اینجا تنها كاری كه می كنید این است كه از زرنگیتان لذت  میبرید و به آرامی به حركاتش خیره می گردید. مطمئن باشید تا چند دقیقه دیگر وی برای سكس به شما حمله خواهد كرد و تمام بدنتان را چنگ خواهد زد و لبانتان را گاز خواهد گرفت!

برگرفته از سایت Askmen.com


نوع مطلب :
برچسب ها : خطاهای مردان، راهنمای مسائل زناشویی آقایان،
لینک های مرتبط :


یکشنبه 15 مرداد 1396 02:42 ق.ظ
Amazing! Its actually amazing piece of writing, I have got much clear idea regarding from
this post.
جمعه 13 مرداد 1396 11:30 ب.ظ
Hey there! Quick question that's totally off topic. Do you know how to
make your site mobile friendly? My web site looks weird when viewing from my iphone.
I'm trying to find a theme or plugin that might be able to resolve this problem.
If you have any recommendations, please share.
Many thanks!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب